Jsme na nové adrese: www.BRASTY.cz

do obchodu
/ Parfémy / Dámské parfémy / Aquolina Gold Sugar

Aquolina Gold Sugar toaletní voda pro ženy 100 ml

Značka: Aquolina Kolekce: Gold Sugar
Kód: 525

  • není skladem

Popis Aquolina Gold Sugar

Chcete si pořídit noblesní vůni, která bude kořeněná a dřevitá? V tom případě byste měla okamžitě přestat číst tento popis. Dámská toaletní voda Aquolina Gold Sugar je totiž jeho pravým opakem. Tato vůně je sladká, dokonce tak sladká, že budete mít chuť ji celou sníst. Její charakter vám připomene ty nejsladší cukroviny z dětství, které vám přivedou na mysl hřejivé vzpomínky. Nemusíte se ale bát, nebudete mezi lidmi vonět jako růžový bonbón. Italské značce Aquolina se podařilo skloubit sladkost společně s ladnou elegancí, takže toaletní voda je sice slaďoučká, ale i dokonale vyvážená. První tóny vůně se nesou ve znamení neroli, pomeranče a mandarinky. Akordy v srdci pak hrají v duchu delikátního creme brulée, exotického kokosu a květinových tónů. Samotný základ vůně je tvořen australským santalovým dřevem, čistým pižmem a tóny našlehané zmrzliny.

Nechte se okouzlit toaletní vodou Aquolina Gold Sugar, vůní, která připomíná čerstvě natrhanou kytici květin sladěnou s pravými gurmánskými ingrediencemi!

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza Davidová

vedoucí zákaznického oddělení
Po-Pá 9-17 hod.

  • Hlava

    mandarinka, neroli, pomeranč 

  • Srdce

    créme brulée, kokos, květinové tóny 

  • Základ

    australské santalové dřevo, pižmo, tóny našlehané zmrzliny