Jsme na nové adrese: www.BRASTY.cz

do obchodu
/ Parfémy / Pánské parfémy / Antonio Banderas The Golden Secret

Antonio Banderas The Golden Secret toaletní voda pro muže 100 ml

Značka: Antonio Banderas Kolekce: The Golden Secret
Kód: 509

 • skladem ,
  zítra 20. 2. u Vás
 • 343 

Popis Antonio Banderas The Golden Secret

Charismatický herec Antonio Banderas uvedl na trh novou vůni pro muže The Golden Secret, která se stává novější, vylepšenou verzí úspěšné toaletní vody The Secret. Noblesní vůně byla stvořena pro tajemného a charismatického muže, který přesně ví, co chce a tvrdě si za svým cílem jde. Její nositel je upřímný a nekonečně přitažlivý, takže má pověst lamače ženských srdcí. Ale jen ta jediná, osudová žena, dokáže najít správný klíč k jeho uzamčenému srdci. Vzrušující kořeněná vůně The Golden Secret vás ihned po otevření omámí čarovnou mátou, zelenými tóny a nespoutaným jablkem. Její srdce si získá i to vaše, a to díky smyslnému pepři, muškátovému oříšku a kmínu. Samotný závěr se nese ve znamení čistého pižma, cedru a nezkrotné kůže.

Nebojte se být odlišný a vyzkoušejte luxusní toaletní vodu Antonio Banderas The Golden Secret, která vám otevře cestu k mnoha novým a nepoznaným zážitkům. Strčte své konkurenty definitivně do kapsy a ukažte jim, kdo je tady opravdový pán!

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza Davidová

vedoucí zákaznického oddělení
Po-Pá 9-17 hod.

 • Hlava

  jablko, máta, zelené tóny 

 • Srdce

  kmín, muškátový oříšek, pepř 

 • Základ

  cedr, kůže, pižmo